Türkiye Cumhuriyeti

AGİT Daimi Temsilciliği

Daimi Temsilcilik Tarihi ve Önceki Daimi Temsilcilerimiz

 
Ali Hikmet Alp
Büyükelçi, Daimi Temsilci
01.01.1989-01.01.1996
Yalım Eralp
Büyükelçi, Daimi Temsilci
01.01.1996-01.01.2000
Ömür Orhun
Büyükelçi, Daimi Temsilci
01.01.2000-01.01.2004
Yusuf Buluç
Büyükelçi, Daimi Temsilci
01.01.2004-01.01.2009
Mustafa Naci Sarıbaş
Büyükelçi, Daimi Temsilci
01.01.2009-15.06.2011
Tacan İldem
Büyükelçi, Daimi Temsilci
15.06.2011-18.02.2016
Rauf Engin Soysal
Büyükelçi, Daimi Temsilci
31.10.2016-