Daimi Temsilcilik Tarihi ve Önceki Daimi Temsilcilerimiz
Ali Hikmet Alp
Ali Hikmet AlpBüyükelçi, Daimi Temsilci

1.1.1989-1.1.1996

Yalım Eralp
Yalım EralpBüyükelçi, Daimi Temsilci

1.1.1996-1.1.2000

Ömür Orhun
Ömür OrhunBüyükelçi, Daimi Temsilci

1.1.2000-1.1.2004

Yusuf Buluç
Yusuf BuluçBüyükelçi, Daimi Temsilci

1.1.2004-1.1.2009

Mustafa Naci Sarıbaş
Mustafa Naci SarıbaşBüyükelçi, Daimi Temsilci

1.1.2009-15.6.2011

Tacan İldem
Tacan İldemBüyükelçi, Daimi Temsilci

15.6.2011-18.2.2016

Rauf Engin Soysal
Rauf Engin SoysalBüyükelçi, Daimi Temsilci

31.10.2016-